SKiBA Praca i kariera
Praca i kariera PDF Drukuj Email

Przykładowe miejsca pracy absolwentów Państwowego Pomaturalnego Studium Kształcenia Animatorów Kultury i Bibliotekarzy, którego dzałalność dydaktyczna wygasa 1 września 2018 r.

 

Wydział Animatorów Kultury


  1. Samorządy lokalne;
  2. Stowarzyszenia i organizacje społeczne;
  3. Domy i ośrodki kultury;
  4. Świąteczne ośrodki wypoczynku;
  5. Instytucje wychowawcze i opiekuńcze, ośrodki resocjalizacji, organizacje młodzieżowe;
  6. Domy parafialne i wspólnoty wyznaniowe;
  7. Amatorski ruch artystyczny;
  8. Lokalne stacje telewizyjne;
  9. Agencje dokumentacji życia społecznego i kulturalnego;
  10. Warsztaty terapii zajęciowej.

 

Wydział Bibliotekarski


Absolwenci  są przygotowani do pracy w sieci bibliotek publicznych. Jeśli w przyszłości  ukończą studia  z przygotowaniem pedagogicznym mogą również pracować w bibliotekach szkolnych.

 

Absolwent biblioterapii może znaleźć pracę w bibliotekach szpitalnych, w domach opieki społecznej, w ośrodkach szkolno-wychowawczych, zakładach rehabilitacji oraz innych placówkach, stowarzyszeniach, fundacjach uwzględniających w swoich programach działalność na rzecz ludzi chorych i niepełnosprawnych.


Studia po Studium

 

Absolwenci Studium mogą ukończyć w trybie studiów indywidualnych w ciągu 3-4 semestrów /studiów zaocznych/ studia licencjackie w zakresie pedagogiki w Wyższej Szkole Humanistyczno-Ekonomicznej w Brzegu.

 

Kontakt:
ul. Młynarska 12
49-300 Brzeg
077 416 00 70, 0 77 454 02 02
http://www.wshe.edu.pl/

 

Z myślą o posiadających świadectwo dojrzałości absolwentach Państwowego Pomaturalnego Studium Kształcenia Animatorów Kultury i Bibliotekarzy we Wrocławiu, którzy zamierzają kontynuować naukę, Wyższa Szkoła Teologiczno-Humanistyczna pk. Nysa przygotowała specjalny umożliwiający poszerzanie zdobytej wiedzy program studiów. Znajdziecie tu Państwo realizowane przez Instytut Mediów i Nauk Społecznych studia licencjackie w specjalności Dziennikarstwo i komunikacja medialna.

 

Wiecej informacji:

Tel/fax. 77 35 12 54 wew. 23, 24, lub 721 860 739 lub mailowo: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . Można też zapoznać się dokładnie z ofertą na stronie internetowej www.poznanska.nysa.pl, lub www.itkb.pl